Budowa domu

Budujesz dom – dowiedz się na czym polega ocieplenie domu czy poddasza, jak wygłuszyć budynek. Izolacja jest konieczna w każdym domu – niezależnie, czy budowanym w technologii tradycyjnej, szkieletowej, modułowej. Skorzystaj z naszych porad i doświadczeń. Jeśli planujesz ocieplenie domu czy poddasza – ocieplaj wełną mineralną! Zyskasz nie tylko komfort termiczny na kilkadziesiąt lat, ale i bezpieczeństwo pożarowe. Jaką wełnę wybrać, jak ją montować, na co zwracać uwagę, by być mądrym przed szkodą, a nie po!
Budowa domu
Budowa domu
Budowa domu efektywność energetyczna domów
1 2 3

Nasi eksperci

Poznajcie naszych ekspertów z wielu dziedzin związanych z budową i termoizolacją budynków. Dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Robert Więcek
Doradca techniczny w firmie Knauf Insulation – jest specjalistą w dziedzinie izolacji termicznych oraz pokryć dachowych. Od ponad 20 lat jest związany z branżą pokryć dachowych i izolacji termicznych.
Katarzyna Wardal
Katarzyna pełni funkcję EU Public Affairs Manager w Knauf Insulation. Reprezentuje firmę Knauf Insulation m.in. w komisji ds. energii i klimatu w Europejskim Sojuszu na rzecz Oszczędzania Energii (EU-ASE)
Kamil Nagrodzki
Menedżer Aplikacji Technicznych w Knauf Insulation- odpowiedzialny za sprzedaż w zakresie wełny wdmuchiwanej, izolacji technicznych, wełny kamiennej oraz izolacji domów szkieletowych.
Anna Kazusek
Anna należy do zespołu Knauf Insulation i odpowiada za działania marketingowe w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii. Zawodowo i prywatnie wspiera wszelkie projekty ProEko.