Dla zdrowia i środowiska

Ekologia, zdrowie, trendy budowlane i mieszkaniowe. Tu czekają na Ciebie najnowsze informacje o budowaniu ekologicznym i ekonomicznym. Niech „rosną” zdrowe, ciepłe domy! W Knauf Insulation powstają innowacyjne, wydajne rozwiązania do izolacji budynków wełną mineralną. Energooszczędność, ochrona środowiska, zrównoważony rozwój – to nasze cele. Wełna mineralna jest ekologiczna, poddawana recyklingowi, zdrowa dla ludzi i nieszkodliwa dla środowiska. Dowiedz się, co Knauf Insulation robi „Dla Lepszego Świata”!
1 2 3

Nasi eksperci

Poznajcie naszych ekspertów z wielu dziedzin związanych z budową i termoizolacją budynków. Dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Robert Więcek
Doradca techniczny w firmie Knauf Insulation – jest specjalistą w dziedzinie izolacji termicznych oraz pokryć dachowych. Od ponad 20 lat jest związany z branżą pokryć dachowych i izolacji termicznych.
Katarzyna Wardal
Katarzyna pełni funkcję EU Public Affairs Manager w Knauf Insulation. Reprezentuje firmę Knauf Insulation m.in. w komisji ds. energii i klimatu w Europejskim Sojuszu na rzecz Oszczędzania Energii (EU-ASE)
Kamil Nagrodzki
Menedżer Aplikacji Technicznych w Knauf Insulation- odpowiedzialny za sprzedaż w zakresie wełny wdmuchiwanej, izolacji technicznych, wełny kamiennej oraz izolacji domów szkieletowych.
Anna Kazusek
Anna należy do zespołu Knauf Insulation i odpowiada za działania marketingowe w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii. Zawodowo i prywatnie wspiera wszelkie projekty ProEko.